Тушницький, РусланКвятковський, Богдан2018-03-132018-03-132017-11-212017-11-21Тушницький Р. Інформаційно-аналітична система “SCIENCE LP” для супроводу наукової діяльності Львівської політехніки / Руслан Тушницький, Богдан Квятковський // Інноваційні комп’ютерні технології у вищій школі : матеріали 9-ої Науково-практичної конференції, Львів, 21–23 листопада 2017 року. — Львів : Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка, 2017. — С. 12–19.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/39759В роботі розглянуто інформаційно-аналітичну систему “ScienceLP” для супроводу наукової діяльності в Національному університеті “Львівська Політехніка”. Наведено архітектуру системи, її основні функціональні можливості, а також технології реалізації системи.In the paper the “ScienceLP” information-analytical system for the support of scientific research at the National University “Lviv Polytechnic” is considered. The architecture of the system, its major functions and system implementation technology are presented.12-19ukінформатизаціяінформаційно-аналітична системацифровий університетсистема звітностіweb-технологіїinformatizationinformation-analytical systema digital universityreporting systemweb-technologyІнформаційно-аналітична система “SCIENCE LP” для супроводу наукової діяльності Львівської політехнікиConference Abstract© Національний університет «Львівська політехніка», 2017© Руслан Тушницький, Богдан Квятковський, 20178004.9Tushnitskii R. Informatsiino-analitychna systema "SCIENCE LP" dlia suprovodu naukovoi diialnosti Lvivskoi politekhniky, Ruslan Tushnitskii, Bohdan Kviatkovskii, Innovatsiini kompiuterni tekhnolohii u vyshchii shkoli : materialy 9-oi Naukovo-praktychnoi konferentsii, Lviv, 21–23 listopada 2017 roku. — Lviv : Vydavnytstvo Naukovoho tovarystva im. Shevchenka, 2017. — pp. 12–19.