Петрович, Й. М.Новаківський, І. І.Petrovych, Y.Novakivskyi, I.2023-09-142023-09-142022-03-012022-03-01Петрович Й. М. Методологічне та інвестиційне забезпечення розвитку інноваційного потенціалу промислових підприємств / Й. М. Петрович, І. І. Новаківський // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Проблеми економіки та управління. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2022. — Том 6. — № 1. — С. 106–118.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/60057Висвітлено проблеми розвитку інноваційного потенціалу промислових підприємств як теоретичного, так і практичного спрямування. Основну увагу зосереджено на розумінні сутності та на змістовому наповненні поняття “інноваційний потенціал промислового підприємства”. Розроблено стратегічну карту розвитку інноваційного потенціалу промислових підприємств з метою зорієнтувати їх менеджмент на розроблення і реалізацію стратегічних, тактичних і оперативних програм і проєктів та відповідних заходів, які спрямовані на модернізацію діючих виробництв. Обґрунтування запропонованої стратегії розвитку інноваційного потенціалу підкріплено результатами наведеного ретроспективного аналізу статистичних даних щодо організування інноваційної діяльності в Україні за 2000–2020 рр. Зроблено висновок, що вибір правильної стратегії інноваційного розвитку промисловості України стане рушійною силою прискореного розвитку національного господарства в умовах пришвидшеного науково-технічного прогресу.The purpose of this study is to develop a strategy for improving the innovation of domestic industrial enterprises in modern conditions. The basis for solving this problem is a deep retrospective analysis of innovation in Ukraine in terms of investment sources and areas of expenditure on innovation of industrial enterprises.106-118ukпрогресінноваціїпотенціалпроєктуваннярозвитокмодернізаціяорганізуваннягосподарюванняякістьконкуренціярезультативністьефективністьprogressinnovationspotentialdesigndevelopmentmodernizationorganizationmanagementqualitycompetitionefficiencyeffectivenessМетодологічне та інвестиційне забезпечення розвитку інноваційного потенціалу промислових підприємствMethodological and investment support for development innovative potential of industrial enterprisesArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2022© Петрович Й. М., Новаківський І. І., 202213doi.org/10.23939/semi2022.01.106O32338.43.02Petrovych Y. Methodological and investment support for development innovative potential of industrial enterprises / Y. Petrovych, I. Novakivskyi // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Problemy ekonomiky ta upravlinnia. — Lviv : Lviv Politechnic Publishing House, 2022. — Vol 6. — No 1. — P. 106–118.