Погрібний, В. О.Рожанківський, І. В.Лозинський, В. Л.2019-08-282019-08-282001-03-272001-03-27Погрібний В. О. Цифрова узгоджена фільтрація частотномодульованих сигналів у часовій області / В. О. Погрібний, І. В. Рожанківський, В. Л. Лозинський // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 443 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 105–111.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/45283У роботі наведені результати досліджень цифрової узгодженої фільтрації чаетотно-модульованих сигналів у часовій області. Подані переваги цього типу обробки сигналів порівняно із швидкою згорткою, що здійснюється у частотній області. Наводяться рекомендації щодо вибору параметрів коротких та довгих чаетотно-модульованих сигналів, а також згладжувальних вікон з метою отримання максимального співвідношення між головною та боковими пелюстками. Результати ілюструються прикладами комп'ютерного моделювання.The peculiarities of matching digital filtration of chirp signals in time domain are studied in this work. The advantages of this kind of processing in comparison to the processing on fast convolutions in frequency domain are demonstrated. A choice of parameters of the long and. short chirp-signals and smoothing windows have been studied to increase the ratio of the main lobe to side lobes of convolutions. This choice has carried out with the use of computer simulation and result has shown in this paper.105-111ukЦифрова узгоджена фільтрація частотномодульованих сигналів у часовій областіArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2002© Погрібний В. О., Рожанківський І. В., Лозинський B. І., 20027621.396.96Pohribnyi V. O. Tsyfrova uzghodzhena filtratsiia chastotnomodulovanykh syhnaliv u chasovii oblasti / V. O. Pohribnyi, I. V. Rozhankivskyi, V. L. Lozynskyi // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2002. — No 443 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — P. 105–111.