Білобородченко, В. І.Білобородченко, С. В.2020-11-042020-11-042005-03-012005-03-01Білобородченко В. І. Оптимізація процесу шовного контактного зварювання паливних баків вантажного автотранспорту / В. І. Білобородченко, С. В. Білобородченко // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 535 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 3–8. — (Моделювання та оптимізація виробничих процесів).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/54923Розглянуто результати оптимізації вибору матеріалу та технологічного процесу шовного контактного зварювання паливних баків на базі аналізу їх модельних описів.The results of optimization are considered at the choice of a material and technological process of roller contact welding of fuel tanks on the basis of the analysis of their modelling representations.3-8ukОптимізація процесу шовного контактного зварювання паливних баків вантажного автотранспортуArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2005© Білобородченко В. І., Білобородченко С. В., 20056621.791.763Biloborodchenko V. I. Optymizatsiia protsesu shovnoho kontaktnoho zvariuvannia palyvnykh bakiv vantazhnoho avtotransportu / V. I. Biloborodchenko, S. V. Biloborodchenko // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2005. — No 535 : Optymizatsiia vyrobnychykh protsesiv i tekhnichnyi kontrol u mashynobuduvanni i pryladobuduvanni. — P. 3–8. — (Modeliuvannia ta optymizatsiia vyrobnychykh protsesiv).