НЕ ВИНЯТКОВА ЛІЦЕНЗІЯ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ

Погоджуючись з умовами цієї ліцензії, Ви (автор(и) та володарі авторського права) надаєте Університету (Національний університет "Львівська політехніка") не виняткове право на відтворення, перенесення (як визначено нижче), та/чи поширення Вашого внеску (включаючи анотацію) у всьому світі в друкованому чи електронному форматах та іншими засобами, що включають аудіо та відео матеріали але не обмежуються ними.

Ви погоджуєтеся, що Університет може, без заміни вмісту, переносити внесок на будь-який засіб чи формат з метою збереження.

Ви також погоджуєтеся, що Університет зберігає більш ніж одну копію цього внеску у цілях безпеки, дублювання та збереження.

Ви заявляєте, що внесок - Ваша оригінальна робота і, що Ви можете надати права, що містяться у цій ліцензії. Ви також заявляєте, що Ваш внесок, в міру Ваших знань, не ущемляє чиїх-небудь авторських прав. Внесок перед передачею в Університет повинен бути опублікований - обов'язково повинні бути вказані номер ISBN/ISSN, реквізити видавництва.

Якщо внесок містить матеріал, для якого Ви не володієте авторським правом, Ви заявляєте що Ви отримали необмежений дозвіл на володіння авторським правом і можете надати Університету права, необхідні за цією ліцензією, і що така третя сторона власник матеріалу є чітко визначена і визнає текст чи вміст внеску.

ЯКЩО ВНЕСОК ЗАСНОВАНИЙ НА РОБОТІ, ЯКА СПОНСОРУВАЛАСЯ АБО ПІДТРИМУВАЛАСЯ АГЕНТСТВОМ ЧИ ОРГАНІЗАЦІЄЮ ОКРІМ УНІВЕРСИТЕТУ, ВИ ЗАЯВЛЯЄТЕ, ЩО ВИ ВИКОНАЛИ БУДЬ-ЯКЕ ПРАВО НА ОГЛЯД АБО ІНШІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ, ПОТРІБНІ ТАКИМ КОНТРАКТОМ ЧИ УГОДОЮ.

Університет чітко ідентифікує Ваші ім’я(імена) як автора(ів) внеску, і не вносить жодних змін, окрім тих що дозволяються цією ліцензією, до Вашого внеску.