Skip navigation

putin IS MURDERER

Browsing by Author Барановська, С. П.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 15 of 15
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
2007Актуальні проблеми інноваційної політики України та шляхи їхнього вирішенняБарановська, С. П.Article2007Актуальні проблеми інноваційної політики України та шляхи їхнього вирішенняБарановська, С. П.
30-Nov-2018Впровадження інформаційних систем і технологій в бухгалтерському облікуСалига, В. Р.; Барановська, С. П.; Національний університет «Львівська політехніка»Conference Abstract30-Nov-2018Впровадження інформаційних систем і технологій в бухгалтерському облікуСалига, В. Р.; Барановська, С. П.
18-Oct-2018Впровадження інформаційних систем і технологій в бухгалтерському облікуСалига, В. Р.; Барановська, С. П.; Національний університет “Львівська політехніка”Conference Abstract18-Oct-2018Впровадження інформаційних систем і технологій в бухгалтерському облікуСалига, В. Р.; Барановська, С. П.
2008Маркетингове дослідження бар"єрів розвитку інноваційних структур у машинобудуванніБарановська, С. П.Article2008Маркетингове дослідження бар"єрів розвитку інноваційних структур у машинобудуванніБарановська, С. П.
3-Jun-2018Методи зниження ризиків у підприємницькій діяльностіБарановська, С. П.; Національний університет «Львівська політехніка»Conference Abstract3-Jun-2018Методи зниження ризиків у підприємницькій діяльностіБарановська, С. П.
2012Обліково-аналітичне забезпечення як невід’ємна складова управління підприємствомБарановська, С. П.Article2012Обліково-аналітичне забезпечення як невід’ємна складова управління підприємствомБарановська, С. П.
30-Nov-2018Оподаткування криптовалюти в Україні: проблеми та пропозиції щодо його імплементаціїПаранько, М. Б.; Барановська, С. П.; Національний університет «Львівська політехніка»Conference Abstract30-Nov-2018Оподаткування криптовалюти в Україні: проблеми та пропозиції щодо його імплементаціїПаранько, М. Б.; Барановська, С. П.
18-Oct-2018Оподаткування криптовалюти в Україні: проблеми та пропозиції щодо його імплементаціїПаранько, М. Б.; Барановська, С. П.; Національний університет “Львівська політехніка”Conference Abstract18-Oct-2018Оподаткування криптовалюти в Україні: проблеми та пропозиції щодо його імплементаціїПаранько, М. Б.; Барановська, С. П.
24-Oct-2019Особливості формування та реалізації облікової політики підприємстваТесак, О. В.; Хом’як, Р. Л.; Барановська, С. П.; Національний університет “Львівська політехніка”Conference Abstract24-Oct-2019Особливості формування та реалізації облікової політики підприємстваТесак, О. В.; Хом’як, Р. Л.; Барановська, С. П.
30-Nov-2018Перспективи та проблеми автоматизації бухгалтерського облікуБілець, П. П.; Барановська, С. П.; Національний університет «Львівська політехніка»Conference Abstract30-Nov-2018Перспективи та проблеми автоматизації бухгалтерського облікуБілець, П. П.; Барановська, С. П.
18-Oct-2018Перспективи та проблеми автоматизації бухгалтерського облікуБілець, П. П.; Барановська, С. П.; Національний університет “Львівська політехніка”Conference Abstract18-Oct-2018Перспективи та проблеми автоматизації бухгалтерського облікуБілець, П. П.; Барановська, С. П.
2008Планування розвитку інноваційних структур у машинобудівній промисловостіБарановська, С. П.Article2008Планування розвитку інноваційних структур у машинобудівній промисловостіБарановська, С. П.
2011Проблеми автоматизації обліку в бюджетних установахБарановська, С. П.Article2011Проблеми автоматизації обліку в бюджетних установахБарановська, С. П.
2008Ризики діяльності інноваційних структур та методи їх зниженняБарановська, С. П.Article2008Ризики діяльності інноваційних структур та методи їх зниженняБарановська, С. П.
2007Інноваційні структури та їх значення у розвитку підприємств УкраїниБарановська, С. П.Article2007Інноваційні структури та їх значення у розвитку підприємств УкраїниБарановська, С. П.