End User Agreement

НЕ ВИНЯТКОВА ЛІЦЕНЗІЯ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ

Підписуючи та затверджуючи цю ліцензію, Ви (автор(и) та володарі авторського права) надаєте Університету (Національний університет "Львівська політехніка") не виняткове право на відтворення, перенесення (як визначено нижче), та/чи поширення Вашого внеску (включаючи анотацію) у всьому світі в друкованому чи електронному форматах та іншими засобами, що включають аудіо та відео матеріали але не обмежуються ними.

Ви погоджуєтеся, що Університет може, без заміни вмісту, переносити внесок на будь-який засіб чи формат з метою збереження.

Ви також погоджуєтеся, що Університет зберігає більш ніж одну копію цього внеску у цілях безпеки, дублювання та збереження.

Ви заявляєте, що внесок - Ваша оригінальна робота і, що Ви можете надати права, що містяться у цій ліцензії. Ви також заявляєте, що Ваш внесок, в міру Ваших знань, не ущемляє чиїх-небудь авторських прав. Внесок перед передачею в Університет повинен бути опублікований - обов'язково повинні бути вказані номер ISBN/ISSN, реквізити видавництва.

Якщо внесок містить матеріал, для якого Ви не володієте авторським правом, Ви заявляєте що Ви отримали необмежений дозвіл на володіння авторським правом і можете надати Університету права, необхідні за цією ліцензією, і що така третя сторона власник матеріалу є чітко визначена і визнає текст чи вміст внеску.

ЯКЩО ВНЕСОК ЗАСНОВАНИЙ НА РОБОТІ, ЯКА СПОНСОРУВАЛАСЯ АБО ПІДТРИМУВАЛАСЯ АГЕНТСТВОМ ЧИ ОРГАНІЗАЦІЄЮ ОКРІМ УНІВЕРСИТЕТУ, ВИ ЗАЯВЛЯЄТЕ, ЩО ВИ ВИКОНАЛИ БУДЬ-ЯКЕ ПРАВО НА ОГЛЯД АБО ІНШІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ, ПОТРІБНІ ТАКИМ КОНТРАКТОМ ЧИ УГОДОЮ.

Університет чітко ідентифікує Ваші ім’я(імена) як автора(ів) внеску, і не вносить жодних змін, окрім тих що дозволяються цією ліцензією, до Вашого внеску.