Skip navigation

putin IS MURDERER

Browsing by Subject економічне зростання

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 9 of 9
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
2013Використання досвіду республіки Польща у процесі трансформації господарської системи УкраїниКозяк, В. Д.; Саніна, О. Р.Article2013Використання досвіду республіки Польща у процесі трансформації господарської системи УкраїниКозяк, В. Д.; Саніна, О. Р.
2012Вплив економічного зростання на стан навколишнього середовища у КитаїУкраїнець, Л. А.; Тріщ, І. С.Article2012Вплив економічного зростання на стан навколишнього середовища у КитаїУкраїнець, Л. А.; Тріщ, І. С.
2011Державне регулювання інвестиційних процесів в УкраїніСавіцька, О. П.; Савіцька, Н. В.Article2011Державне регулювання інвестиційних процесів в УкраїніСавіцька, О. П.; Савіцька, Н. В.
2009Освіта – фактор розвитку культури в УкраїніМихалюк, Володимир; Скіра, ЯринаArticle2009Освіта – фактор розвитку культури в УкраїніМихалюк, Володимир; Скіра, Ярина
2011Перспективи випереджаючого зростання економіки УкраїниПирог, ОльгаArticle2011Перспективи випереджаючого зростання економіки УкраїниПирог, Ольга
2001Підприємництво як функціональна роль та умова поліпшення якості людського капіталуБезтелесна, Л. І.Article2001Підприємництво як функціональна роль та умова поліпшення якості людського капіталуБезтелесна, Л. І.
28-Mar-2017Технологічні та соціальні передумови індустріальних революцій: крок до майбутньогоСоловйов, В. П.; Soloviov, V. P.; Державний університет “Інститут досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г. М. Доброва НАН України”; Dobrov Institute for S& T Potential and Science History Studies of NAS of UkraineArticle28-Mar-2017Технологічні та соціальні передумови індустріальних революцій: крок до майбутньогоСоловйов, В. П.; Soloviov, V. P.
2010Інвестиційна активність вітчизняних банків та перспективи її підвищенняЯсинська, Н. А.; Кортельова, А. В.Article2010Інвестиційна активність вітчизняних банків та перспективи її підвищенняЯсинська, Н. А.; Кортельова, А. В.
2011Інновації як чинник економічного зростання в УкраїніТатомір, ВіталійArticle2011Інновації як чинник економічного зростання в УкраїніТатомір, Віталій