Дослідження розвитку ринку стисненого газу як моторного палива

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проаналізовано стан та перспективи розвитку ринку стисненого газу як моторного палива в Україні та інфраструктури його забезпечення в контексті світових тенденцій. Визначено головні чинники, що впливають на його становлення, та намічено способи якомога швидшого вирішення проблеми.
The condition and prospects of development of the market of the compressed gas as automobile fuel in Ukraine and an infrastructure of its maintenance is analysed in view of global tendencies. The primary factors influencing its becoming are determined and ways of the prompt decision of a problem are planned.

Лапко О. О. Дослідження розвитку ринку стисненого газу як моторного палива / О. О. Лапко, В. В. Буренков, Н. А. Чередніченко // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 526 : Логістика. — С. 608–614. — (Формування та оптимізація логістичних систем).