2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропонована методика відбирання об’єктів промислової власності для створення та виробництва інноваційної продукції, яка передбачає визначення техніко-економічних показників за допомогою маркетингових досліджень, тематичного пошуку патентної інформації, аналізу патентно-правових показників, вибору аналогів з подальшою оцінкою їхньої комерційної значущості.
It was proposed the methodic of selection subject of industrial properties for creation and production innovation products with foresee definition technical and economical exponents on the way marketing research, subject search of patent information, analysis patent-legal indexes, choice analogs with following appreciate there commerce importance.

Джемелінський В. В. До методики відбору об`єктів промислової власності при створенні інноваційної продукції / В. В. Джемелінський, Л. В. Джемелінська // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 40. — С. 96–99.