Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Запропоновано біотехнологічну модель очистки водного довкілля від сульфатів, сірки, гідроген сульфіду та солей важких металів з використанням бактерій родів Desulfovibrio та Desulfuromonas. Модель забезпечує високу ефективність (на 100 %) зв’язування іонів важких металів біогенним H2S за концентрацій 1–1,5 мМ. The biotechnological model of water environment purification is offered from sulfates, sulfur, hydrogen sulfide and heavy metal salts with use of bacteria of DesulfovibrioandDesulfuromonas genera.A model provides high efficiency (on 100 %) of ions of heavy metals bindingby biogenic H2S at the concentrations of 1–1.5 mM.

Біотехнологічна модель очистки водних середовищ від гідроген сульфідута важких металів на основі використання метаболічної активності сульфат- і сірковідновлювальних бактерій / Х. Б. Герус, О. М. Мороз, Б. М. Борсукевич, Г. В. Яворська // Фітогормони, гумінові речовини та інші біологічно активні сполуки для сільського господарства, здоров'я людини і охорони навколишнього середовища: матеріали доповідей IX Міжнародної конференції daRostim 2013, 7–10 жовтня 2013 року, Львів / Державний фонд фундаментальних досліджень України, Національний університет "Львівська політехніка", Приватний інститут прикладної біотехнології daRostim ; [відповідальний редактор В. Новіков]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – С. 23–24. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review