Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуті особливості визначення показників надійності роботи електроустановок в умовах існування зовнішніх діянь та електромагнітних завад дискретного, неперервного та комбінованого характеру. Characteristic features of determination of reliability data of electrical equipment functionining under conditions of external influences and electromagnetic errors of discrete, continuous and combined character were considered.

Кінаш Б. М. Принципи аналізу надійності роботи електроустановок в умовах багатовимірних діянь / Б. М. Кінаш // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 418 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 70-72.

Endorsement

Review