2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Описано процесорний вимірювач швидкості для випробувань та досліджень різного роду метальної зброї. У якості детекторів пропонується застосувати інфрачервоні багатоканальні давачі, розташовані у віброізольованих контейнерах. Вони формують сигнали, за допомогою яких мікропроцесор згідно із своєю програмою виконує обчислення швидкості та відтворення інформації на індикаторі Робочий макет пристрою пройшов успішні випробування під час дослідження різних взірців спортивної, пневматичної та вогнепальної зброї.
The processor meter of a speed fo rtests and researches of a various kind of the hurled weapon is circumscribed, As detectors it is offered to apply infra-red multichannel gauges placed in vibroinsulated containers. They form signals, on which the microprocessor in the correspondence with the program executes calculation of a speed and map of an information on the indicator: The working breadboard model of the device has passed successful tests fo rwant of research various is exemplar sports, pneum atic and fire-arms.

Бессонов М. Процесорний вимірювач швидкості на базі інфрачервоного багатоканального фотоелектричного детектора / М. Бессонов, П. Кондратов, В. Піскорський // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2000. — № 413 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 15–19. — (Архітектура та компоненти комп'ютерних систем).