Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Описані результати досліджень експлуатаційної надійності ходової частини автобусів Iveco-КрАЗ, які використовують у 1-й та 2-й категоріях умов експлуатації, за показником параметра потоку відмов та середнім пробігом на відмови. Встановлено зв’язок між розподілом відмов ходової частини і використанням запчастин на відновлення її працездатності. Laid out the researches results of operational reliability of running gear of Iveco- КрАЗ buses, which are used in the first and second categories of exploitation conditions, by means of the parameter index of failure flow and average run before failure. There was found relation between distribution of failures of running gear and usage of repair parts in order to restore it’s working capacity.

Форнальчик Є. Ю. Експлуатаційна надійність автобусів Iveco-Краз, які використовують на міських і приміських маршрутах / Є. Ю. Форнальчик, Ю. В. Копичин // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 434 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 105–109. – Бібліографія: 2 назви.