Вдосконалення інвестиційного забезпечення розвитку прикордонного регіону

Досліджено питання інвестиційного забезпечення розвитку економіки прикордонного регіону. Запроваджено визначення ефективності транскордонного співробітництва. За його результатами зроблено відповідні висновки. In the article the problems of investment ensuring economic development of the border region. The definition of essence of an effective transborder cooperation. According to its results corresponding conclusion have been done.

Шевченко-Марсель В. І. Вдосконалення інвестиційного забезпечення розвитку прикордонного регіону / В. І. Шевченко-Марсель, Н. С. Русина // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 605 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 168–173. – Бібліографія: 8 назв.