З позицій ізоморфізму вимушених механічних і електромагнітних коливань узагальнені релаксаційні процеси в динамічних станах коливних осциляторів як базові моделі для математичного проектування мікроелектронних компонент вбудованих систем. Проведений роздільний аналіз для активної і дисипативної складової обміну енергіями між взаємодіючими коливної системи в резонансній області. From a position of isomorphism of the compelled mechanical and electromagnetic fluctuations relaxation processes in dynamic conditions oscillatory as base models for mathematical designing microelectronic components of the built - in systems are generalized. The divided analysis for active and dissipative component of an energy exchange between cooperating components of oscillatory system in resonant area is carried out.

Лобур М. В. Узагальнений аналіз релаксаційних процесів в електромагнітних і механічних осциляторних моделях як базових для математичного проектування мікроелектронних компонент вбудованих систем / М. В. Лобур // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 470 : Комп'ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 144–148. – Бібліографія: 4 назви.