Наведено схему об’єднання двох енергосистем, яка дозволяє регулювати перетік активної та реактивної потужностей між ними, а також обмежувати рівні струмів короткого замикання. На основі математичного моделювання досліджено елетромагнетні процеси в такому комплексі. The scheme of integration of two electric power systems which allows to regulate a flow of active and reactive power and to restrict levels of short-circuit currents is presented. Electromagnetic processes in such complex are investigated on the basis of mathematical simulation.

Сегеда М. С. Регулювання перетоків потужностей між електроенергетичними системами та обмеження рівнів струмів короткого замикання / М. С. Сегеда, В. В. Дончик // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 435 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 118–123. – Бібліографія: 4 назви.