Розглянуто результати дослідження статистичних характеристик генератора псевдовипадкових послідовностей побудованого на базі регістра зсуву. Отримані результати дають змогу розробити методику експериментальних досліджень для криптоаніалізу апаратної реалізації поточних шифрів.
In this paper the results of the investigation of the statistical parameters of the linear feedback shift register (LFSR) generator have been considered. Obtained results allow to develop the techniques of the experimental investigation for differential analysis of the flow chippers.

Васильцов І. В. Дослідження статистичних характеристик генератора псевдовипадкових послідовностей побудованого на базі регістра зсуву / І. В. Васильцов, Б. З. Карпінський, А. Ю. Федоров // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 443 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 39–44.

Endorsement

Review