Формування моделі управління людським капіталом підприємства

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Обґрунтовано актуальність дослідження людського капіталу підприємства; проаналізовано роботи вітчизняних учених з питань формування та використання людського капіталу підприємства на сучасному етапі соціально-економічного розвитку; сформовано авторське бачення ієрархічної супідрядності та взаємозв’язків рівнів формування людського капіталу; на основі системного підходу побудовано модель управління людським капіталом підприємства у контексті концепції людського розвитку. Actuality of research of human capital of enterprise has been grounded. Works of native scientists on issues of enterprise formation of human capital and modern stage of socioeconomic development utilization have been analyzed in the paper. Approaches of authors to determination of hierarchical subordination and levels of forming human capital interaction have been summarized. On the base of systematic approach the model of human capital of enterprise management in the context of the human development conception has been formulated.

людський розвиток, людський капітал, рівні формування людського капіталу, модель управління, системний підхід, система управління, human development, human capital, levels of human capital forming, management model, system approach, management system

Цимбаленко Н. В. Формування моделі управління людським капіталом підприємства / Н. В. Цимбаленко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 684 : Проблеми економіки та управління. – С. 301–305. – Бібліографія: 11 назв.

Endorsement

Review