Регулювання в системі управління водопровідно- каналізаційними підприємствами

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Визначено основні чинники недосконалого формування тарифів на послуги водопостачання та водовідведення; завдання, що постають при вдосконаленні механізму їх регулювання; виведено найвагоміші причини підвищення та ключові моменти врегулювання цих тарифів; сформовано етапи регулювання тарифікації послуг, що надаються комунальними підприємствами, та надано рекомендації щодо їх реалізації.
The main factors of incomplete tariffs’ formation on the water supply and drainage System service, tasks that appear in improvement mechanism of their regulating are determined; the most substantial reasons of raising and midpoints of given tariffs regulating are presented; the main stages of the regulating process of the services’ tarifflng, which are given by utilities are formed and recommendation according their realization are given.

Лакіза В. В. Регулювання в системі управління водопровідно- каналізаційними підприємствами / В. В. Лакіза, О. Б. Іванова // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 526 : Логістика. — С. 358–364. — (Логістичне та маркетингове управління).

Endorsement

Review