Thumbnail Image

Досліджено вплив особливостей краплеперенесення електродного металу на стабільність процесу дводугового наплавлення (ДДН) при зміні зварювального струму на дузі. Influence of an electrode metal drop transfer qeculiarity and a welding current value modification on duble-arc surfacing process stability have been investigated.

Коцюбинський І. С. Особливості краплеперенесення електродного металу при дводуговому наплавленні (ДДН) / І. С. Коцюбинський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 456 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 80–84. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review