Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Виконано дослідження метрологічних характеристик чутливих елементів кристалооптичних термоперетворювачів із ніобату літію. Для дослідження вибирались однорідні монокристали без внутрішніх дефектів і напружень. Основними вимогами до монокристалів є якісне оброблення граней та правильна орієнтація. Исследовано метрологические характеристики чувствительных элементов кристалооптичных термопреобразователей из ниобата лития. Для исследования выбирались однородные монокристаллы без внутренних дефектов и напряжений. Основными требованиями к кристаллам является качественная обработка их граней и правильная ориентация. Crystaloptic thermotransducer sensitive elements metrological characteristic investigation at the niobat lithium, material using. Homogeneous monocrystals without internal defects and tensions were chosen for such a research. High-quality verge processing as well as correct orientation are the main requirements to crystaloptic thermotransducer sensitive element crystals.

Стадник Б. Дослідження метрологічних характеристик чутливих елементів кристалооптичних термоперетворювачів / Стадник Богдан, Луцик Ярослав, Степаняк Михайло // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2007. – Випуск 67. – С. 69–72. – Бібліографія: 10 назв.

Endorsement

Review