2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто теоретичні аспекти проведення контролю збутової діяльності підприємства. Особливий наголос зроблено на застосуванні стратегічного та оперативного аналізу для проведення контролю, що дає змогу оптимізувати цей процес та досягти заданих цілей організації.
The article outlines theoretical aspects of a company’s selling activity control. The main emphasis lies on using strategic and operative analysis for making control which allows to optimize this process and to reach certain purposes of the organization.

Полянська А. С. Застосування стратегічного та оперативного аналізу для контролю збутової діяльності на промисловому підприємстві / А. С. Полянська, І. М. Станьковська // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 552 : Логістика. — С. 127–132. — (Теорія логістики і маркетингу).

Endorsement

Review