Розглянуто сутність етично-регуляторної системи соціально-економічного розвитку, зокрема виділено її складові елементи та взаємозв’язки між ними. Сформульовані висновки і пропозиції, адресовані керівникам вищого рівня управління машинобудівних підприємств. Essence of the ethyco-regulatorі system of socio economic development is considered in the article, in particular it is selected component elements and intercommunications between them. Conclusions and suggestions are formulated addressed the leaders of higher level of management of machine-building enterprises.

Залуцький В. П. Способи підвищення рівня соціально-економічного розвитку машинобудівних підприємств / В. П. Залуцький // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 633 : Логістика. – С. 243–250. – Бібліографія: 19 назв.