Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проаналізовані і отримані витратні характеристики трубок під час руху в них неньютонівських рідин, що описуються різними реологічними моделями. Показана можливість застосування наближених формул для визначення реологічних параметрів за вихідними сигналами гідродинамічних мостових вимірювальних перетворювачів. The flow rate equations of tubes at motion in them of non-Newtonian fluids with different rheological behavior are analysed and defined. The possibility of application of approximate formulas for determination of rheological parameters after the output signals of hydrodynamic bridge measuring transducers is shown.

неньютонівські рідини, реологічні моделі

Крих Г. Б. Математичні моделі дросельних елементів гідродинамічних вимірювальних перетворювачів параметрів неньютонівських рідин / Крих Г. Б. // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 617 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. – С. 122–129. – Бібліографія: 9 назв.