Категорія організаційної культури в менеджменті

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Здійснено аналіз означень категорії організаційної культури з метою їх систематизації та узагальнення для підведення теоретичного базису подальших досліджень. Здійснена спроба класифікації способів розкриття цієї категорії із застосуванням критеріїв практичного діяльнісного підходу. У публікації визначені основні положення, врахування яких сприятиме повнішому охопленню спектра означень категорії організаційної культури в менеджменті. The definitions of the organizational culture categories are analised in this article, aiming on their systematisation and generalization to form a theoretical basis for upcoming studies. An attempt of classification is taken with use of practical activities approach. In this paper the main issues have been determined, solving them will promote the more comprehensive embracing of the spectrum of definitions concerning the organizatioinal culture in management.

Смолінська О. Є. Категорія організаційної культури в менеджменті / О. Є. Смолінська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 567 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 170–176. – Бібліографія: 18 назв.

Endorsement

Review