Інформатизація та автоматизація процесу обліку і контролю бібліотечних ресурсів

Видавництво Львівської політехніки

The article considered the main purpose of information and automation of library processes. And also considered the process of developing the database.

фонд бібліотеки, бібліотечні процеси, база даних, сільська бібліотека, автоматизація, інформатизація

Пащак М. Інформатизація та автоматизація процесу обліку і контролю бібліотечних ресурсів / Мар’яна Пащак, Олександр Марковець // Інформація, комунікація, суспільство 2014 : матеріали 3-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2014, 21–24 травня 2014 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 306–307. – Бібліографія: 1 назва.