Видавництво Державного університету "Львівська політехніка"

The paper presents the analitical investigation of the methods of products manufacture technological accuracy while using combinated control monitoring.

Сеник В. В. Аналітичне дослідження формування параметрів виробів при комбінованому активному контролі / В. В. Сеник // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Державний університет "Львівська політехніка" ; редколегія: З. А. Стоцько (відповідальний редактор) [та інші]. – Львів : Видавництво Державного університету "Львівська політехніка", 2000. – Випуск 35. – С. 108–112. – Бібліографія: 3 назви.