Особливості використання диференціального аналого-цифрового перетворювача

Розглянуто особливості проектування аналого-цифрового перетворювача, в якому використовується диференціальний метод вимірювань. Наведено алгоритм автокорекції похибок, що викликані нестабільністю зміщенням нуля, і коефіцієнта пропорційності аналого-цифрового перетворення. Are considered a features of design of analog-digital converter, in which is realized a differential method of measurement. Are given an algorithm of self-correction of errors, which are caused by zero offset, and change of constant of proportionality of analog-digit conversion.

Паньків Р. С. Особливості використання диференціального аналого-цифрового перетворювача / Р. С. Паньків // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 523 : Комп’ютерні системи та мережі. – С. 117-120. – Бібліографія: 7 назв.