Подано результати експериментальних досліджень тріщиностійкості залізобетонних балок, підсилених зовнішньою композитною арматурою. Наведені графік та таблиця ширини розкриття нормальних тріщин підсилених балок. The results of experimental tests of reinforced-concrete beams, strengthened an external composite reinforcement are given in this paper. Parameters of crack-resistance of normal cuts of strengthened beams are resulted.

залізобетонна балка, підсилення, зовнішня композитна арматура, тріщиностійкість, reinforced-concrete beam, strengthening, external composite reinforcement, crack-resistance

Ширина розкриття нормальних тріщин залізобетонних балок, підсилених зовнішньою композитною арматурою / І. В. Мельник, А. Я. Мурин, Р. І. Канафоцький, Т. В. Приставський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 662 : Теорія і практика будівництва. – С. 308–315. – Бібліографія: 15 назв.