Ланцюг-метод планування ексклюзивної продукції “замовлення-виробництво-збут”

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Визначено категорію “франчайзинг”, проаналізовано стан розвитку франчайзингових відносин у світі та в Україні, виявлено стимулювальні та стримувальні фактори, що впливають на розвиток франчайзингу в Україні. A category of franchising is defined, progressive state of franchising relations in the world and Ukraine is analysed, motivation and restrained factor which have influence on franchising development in Ukraine are found out.

Паливода Т. В. Ланцюг-метод планування ексклюзивної продукції “замовлення-виробництво-збут” / Т. В. Паливода // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 575 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 81–87. – Бібліографія: 12 назв.

Endorsement

Review