Аналіз практики створення і функціонування фінансово-промислових груп в Росії

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Аналізується практика створення і функціонування фінансово-промислових груп (ФПГ) в Росії, описано існуючі моделі та механізми створення ФПГ. Розглянуто схеми участі комерційних банків у ФПГ та заходи їх державної підтримки. The practice of creation and functioning of financial and industrial groups in Russia is analyzed, the existing models and mechanisms of creation FIG are described. The circuits of participation of commercial banks in FIG and measure of state support FIG are considered.

Віблий П. І. Аналіз практики створення і функціонування фінансово-промислових груп в Росії / П. І. Віблий // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 425 : Проблеми економіки та управління. – С. 166–171. – Бібліографія: 2 назви.