Модифікація емульсійних полімерів 2-феніламіно -3-хлорнафтохіноном-1,4

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено екстракцію пропанолом-2 та етанолом 2-феніламіно-3-хлорнафтохінону-1,4 з композиційних плівок акрилових дисперсій. Показано, що швидкість екстракції залежить від складу кополімеру та рН дисперсної фази. Дослідження біологічної активності акрилових плівок, що містили нафтохінон, показали, що латексні плівки припиняють або призупиняють ріст бактерій, тобто мають бактерицидний або бактеріостатичний ефект. It is explored extraction of propanol-2 and ethanol 2-phenilamino-3-chloronaphtochinon- 1,4 from compositions tapes of acrylyc dispersions. It is shown that speed of extraction depends on composition of pH dispersion phase. Research of biological activity of acrylyc tapes, which contained naphtochinon showed that latexis tapes halted or halt growth of bacteria, that have bactericidal or bacteriostatic effect.

Волошинець В. А. Модифікація емульсійних полімерів 2-феніламіно -3-хлорнафтохіноном-1,4 / В. А. Волошинець, О. Ю. Павловська, В. Г. Червецова // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2005. – № 536 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 47-50. – Бібліографія: 8 назв.