Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено сумісне окислення ізобутилену та окислювального дегідрування бутену-1 в метакролеїн та дивініл на промотованому Mg Fe Te0.85 MoOx каталізаторі. Встановлені оптимальні умови проведення процесу. В результаті проведених досліджень встановлено, що селективність утворення метакролеїну вища, ніж дивінілу. Цей факт пояснюється більш високою відновлювальною здатністю ізобутилену. The process of joint oxidation of isobutene and oxidative dehydrogenation of butene- 1 in methylacrolein and divinil on promotion Mg Fe Te0.85 MoOx catalyst system was investigation. They optimum conditions of undertaking the process was determined. We have defined that selectivity of formation methylacrolein more high, than beside divinil. This fact is explained the more high reconstruction properties isobutene.

Кожарський В. А. Вплив промотуючих домішок магнію на сумісне окислення ізобутилену та окислювального дегідрування бутену-1 в метакролеїн та дивініл НА Fe-Te-Mo-O каталізаторі / В. А. Кожарський, З. Є. Мокра, В. М. Жизневський // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 426 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 94–96. – Бібліографія: 3 назви.