Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

The article contains the information about basic principles of accuracy surveying in geodetic engineering in the course of bridge crossings building using model analysis of structural stress strain behavior.

bridge, structural stress strain behavior, accuracy surveing in geodetic engineering, вісь мостового переходу

Старовєров В. Визначення точності геодезичних робіт при будівництві мостових переходів шляхом моделювання напружено-деформованого стану конструкції / В. Старовєров, О. Адаменко // Геодезія, архітектура та будівництво : матеріали IІ Міжнародної конференції молодих вчених GAC-2009, 14–16 травня 2009 року, Україна, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2009. – С. 144–146. – (Міжнародний молодіжний фестиваль науки). – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review