Аналіз взаємозв’язку реклами і якості товару

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Аналізується взаємозв’язок реклами і якості товару. Міцніший зв’язок виявлено, коли вартість забезпечення якості низька, і споживачі слабше реагують на рекламу. Такі умови прийнятні для заключних етапів життєвого циклу товару. The relationship between advertising and product quality is analised. It is found to be stronger when quality is produced at lower cost and (2) consumer are less responsive to advertising. Such a scenario is more likely during the latter stages of the product life cycle.

Горбаль Н. І. Аналіз взаємозв’язку реклами і якості товару / Н. І. Горбаль, І. А. Кузимчак // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 384 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 95–98. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review