Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проаналізовано результати застосування дерев рішень, побудованих за алгоритмом С 4.5, з точки зору оцінки їх ефективності для прогнозування діагнозу певного кардіологічного захворювання. Досліджено вплив способу вибору даних на якість прогнозу. The analysis the results of application the decisions trees for constructing an algorithm C 4.5 for forecasting the diagnosis of some cardiological disease is carried out. The influence of a way to choice the data on quality of the forecasting is researched.

Нікольський Ю. В. Кафедра інформаційних систем та мереж дослідження ефективності використання дерев прийняття рішень для прогнозування діагнозу в медицині / Ю. В. Нікольський, Ю. М. Щербина // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 519 : Інформаційні системи та мережі. – С. 244–253. – Бібліографія: 10 назв.