Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”

Розроблено програму синтезу інтерференційних покрить дзеркал газових лазерів за заданими спектральними характеристиками для селекції довжин хвиль без використання в резонаторах дисперсійних елементів. Program of synthesis of interference coatings of mirrors of gas lasers along stipulated spectral characteristics to select wavelengths without using in resonators of dispersion elements is elaborated.

Петровська Г.А. Розрахунок і оптимізація багатошарових інтерференційних покрить лазерних дзеркал / Г. А. Петровська, Л. І. Бартків, Г. Й. Погань // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 393 : Елементи теорії та прилади твердої електроніки. – С. 123–127. – Бібліографія: 2 назви.