Проаналізовано перспективні напрями інформатизації у сфері діяльності банківських установ України. Основний акцент зроблено на аналізі проблем впровадження нових інформаційних технологій в розрізі віртуалізації банківської діяльності. Також розглянуті питання інформаційного менеджменту, що стосуються стратегії розвитку банківської системи України. Work is devoted to the analysis of perspective directions of information in a field of activity of bank establishments in Ukraine. The basic accent of researches is directed on the analysis of problems of introduction of new information technologies in a cut{section} виртуализации bank activity. In article also are considered a question of information management which concern strategy of development of bank system of Ukraine.

Новаківський І. І. Перспективи розвитку інформаційної інфраструктури вітчизняних банківських установ / І. І. Новаківський, З. Б. Гук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 570 : Менеджмент та підприємство в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 107–113. – Бібліографія: 8 назв.