Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проаналізовано відомі критерії конкурентоспроможності підприємств - прибутковість, темп росту, позиції на ринку та конкурентоспроможність послуг як проблеми встановлення критерію конкурентоспроможності вітчизняного таксомоторного підприємства. The article deals with income, rate of growth, market position and service competitiveness using problem research as criteria of taxi-transport company competitiveness.

Ярошевич Н. Б. Проблеми встановлення критерію конкурентоспроможності таксомоторного підприємства / Н. Б. Ярошевич // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 425 : Проблеми економіки та управління. – С. 308–313. – Бібліографія: 7 назв.