Наведено результати натурного випробування сталебетонних балок, армованих пакетом арматур. Основною ідеєю є здешевлення собівартості залізобетонних конструкцій за допомогою використання високоміцної стержневої арматури в поєднанні з стрічковою, що має зчеплення з бетоном. In the article the results of model test of beams of steel concrete of reinforced are given by a package armature. A basic idea is reduction of prices of prime price of reinforce-concrete constructions by means of the use of the high durability cored armature in combination with band, that has coupling with a concrete.

сталебетонні балки, залізобетонні конструкції, змішане армування, зовнішнє армування, напружено-деформований стан, beams of steel concrete, reinforce-concrete constructions, mixed reenforcement, external re-enforcement, tensely deformed the state

Особливості роботи сталебетонних балок армованих стержневою високоміцною арматурою різних класів / Т. В. Бобало, З. Я. Бліхарський, Б. М. Ільницький, А. П. Крамарчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 697 : Теорія і практика будівництва. – С. 35–48. – Бібліографія: 9 назв.