Прогнозування стійкості черв'ячних фрез за інтенсивністю світлових потоківі температурою їх робочих поверхонь

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Наведені основні засади розрахунку температурного поля черв'ячної фрези за роботою різання і тертя на її лезах та поверхнях. Розроблено метод прогнозування стійкості робочих елементів черв'ячних фрез на основі теплових потоків і температури на різальному клині її зубців. The results of simulation and account of the temperature of the active area of a screw type hobs owing to cutting and abrasion on it teethi%s are reduced. The computational method of a resource of a screw type hobs owing to it’s heat and temperature is designed.

Грицай І. Є. Прогнозування стійкості черв’ячних фрез за інтенсивністю теплових потоків і температурою їх робочих поверхонь / І. Є. Грицай // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 442 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 26–35. – Бібліографія: 11 назв.

Endorsement

Review