Варіанти розвитку вітчизняних організацій в умовах кризи: стратегічний підхід

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглядається актуальна проблема забезпечення ефективного функціонування вітчизняних організацій при застосуванні стратегічного підходу до вибору і обґрунтування альтернативних варіантів їх розвитку в кризових умовах. Уточнено практичні особливості реалізації вибору стратегії розвитку. Показано роль і значимість інвестиційної стратегії при фінансуванні вибраного варіанта розвитку. In the article there is examined the actual problem of providing of the domestic organizations’ effective functioning at conditions of application of the strategic approaches to the choice and to the ground of alternative variants of their development in crisis terms. The practical features of realization of development strategy choice are specified. A role of investment strategy is rotined at financing of the chosen variant of development.

альтернативні варіанти розвитку, стратегічний підхід, інвестиційна стратегія, вітчизняні організації, кризові умови, alternatives of development, strategic approach, investment strategy, domestic firms, crisis conditions

Кулініч Т. В. Варіанти розвитку вітчизняних організацій в умовах кризи: стратегічний підхід / Т. В. Кулініч // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 640 : Проблеми економіки та управління. – С. 305–312. – Бібліографія: 14 назв.