Економічна оцінка доцільності злиття підприємств

У процесі планування розвитку підприємств у практиці виникає необхідність прийняття управлінських рішень щодо вибору певних форм трансформації та їх економічної оцінки. Стаття спрямована на вирішення проблем вибору критеріїв та формування методів оцінки злиття як інтеграційної трансформації підприємства. In the process of planning of enterprise development the necessity of making decision concerning choosing of merging type and their economic estimation appears. The article is directed on solving of problems of choosing of criteria and forming of methods of merging estimation as enterprise integration estimation.

Шуляр Р. В. Економічна оцінка доцільності злиття підприємств / Р. В. Шуляр, Н. В.Шуляр, С. В. Медведчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 478 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 141–147. – Бібліографія: 7 назв.