2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Для побудови сучасних прецизійних систем керування рухом об’єктів з інфранизькими швидкостями створено алгоритм обробки ЕРС обертання синхронного тахогенератора. Алгоритм дає змогу отримувати поточну інформацію про величину швидкості і напрямок обертання, а також значення кута положення ротора з метою побудови безконтактного оптимального щодо втрат енергії електроприводу.
For the construction of modern precision traffic control systems of objects with infralow speeds, the algorithm for the treatment of the rotation emf of synchronous tachogenerator was developed. The algorithm allows receiving current information about the speed and direction of rotation, as well as the value of angle of rotor position with the aim of designing contactless energy efficient electric drive.

Щур І. З. Алгоритм роботи комплексного давача кута положення, швидкості і напрямку обертання для тихохідного електроприводу / І. З. Щур, С. О. Малярчук, В. Б. Козій // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 544 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. — С. 168–173.