Дослідження рівноваги рідина – пара в системі метилметакрилат – диметилформамід

Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»
Abstract
Описано дослідження рівноваги рідина – пара в системі метилметакрилат – диметилформамід. Визначена залежність тиску насиченої пари від температури для розчинів метилметакрилат – диметилформамід різного складу. The equilibrium liquid – vapour in system methyl ester of methylacrylic acid – dimethylformamide was investigated. Vapour pressure temperature relation was determinated for solutions methylacrylate – imethylformamide of different concentrations.
Keywords
Citation
Дослідження рівноваги рідина – пара в системі метилметакрилат – диметилформамід / О. Л. Морозова, Г. О. Маршалок, В. В. Сергеєв, Ю. Я. Ван-Чин-Сян // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 516 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 51–54. – Бібліографія: 8 назв.