Розглядаються питання впливу концентрації капіталу у межах відокремлених груп суб’єктів внутрішнього ринку сільськогосподарської продукції на формування та функціонування маркетингової інфраструктури та розвиток інноваційних процесів в діяльності суб’єктів сфери виробництва. Обґрунтовано механізм впливу концентрації капіталу на конкурентну ситуацію та використання систем розподілу продукції. The main aspects of capital concentration in the separate level of market infrastructure on agricultural products market influence on market situation and development of innovation processes are considered in the article. The mechanism of capital concentration on competitive situation on the market and usage of distribution systems is characterized.

концентрація капіталу, ринок сільськогосподарської, продукції, інноваційні процеси, конкуренція, розподіл продукції, інфраструктура ринку, capital concentration, agricultural products market, innovation processes, competition, product distribution, market infrastructure

Красноруцький О. О. Концентрація капіталу суб’єктів внутрішнього ринку сільськогосподарської продукції як фактор розвитку інноваційних процесів / О. О. Красноруцький // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 628 : Проблеми економіки та управління. – С. 158–164. – Бібліографія: 9 назв.