2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Наведено результати розроблення та дослідження властивостей матеріалів для гідроізоляції в існуючих будівлях на основі кремнійорганічних матеріалів вітчизняного виробництва, які традиційно застосовують для підвищення довговічності будівельних матеріалів та конструкцій.
Exploit and investigation results of materials properties for water isolate in existence building on basis silicon materials of native production are bringing. These materials are traditional used for long exploitation rise of building materials and construction.

Ілів В. В. Отримання високоефективних гідроізолюючих матеріалів на основі вітчизняної сировини / В. В. Ілів // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 545 : Теорія і практика будівництва. — С. 79–82.