Пошукова оптимізація систем генетичним методом з одно точковим схрещуванням

Описано застосування кластичного генетичного методу з одно точковим схрещуванням для розв’язування задачі пошуку динамічного об’єкта в умовах невизначеності. Досліджено вплив параметрів генетичного методу на середню кількість пошукових кроків. This article describes application of a classical genetic method with single-point crossing for a solution of a problem of dynamic object search in conditions of uncertainty. The influence of parameters of a genetic method to an average amount of retrieval pitches is investigated.

Кравець П. О. Пошукова оптимізація систем генетичним методом з одно точковим схрещуванням / П. О. Кравець // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 470 : Комп'ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 9–20. – Бібліографія: 5 назв.