Енергетичний метод складання рівнянь руху багатомасових пружнозв’язаних систем

Розглянуто енергетичний метод математичного опису багатомасових пружнозв’язаних систем, що базується на використанні рівнянь Лагранжа другого роду. Наведено приклади складання рівнянь руху у лінійних режимах роботи пасивних і активних двомасових систем поступального і обертального типів. An energy method of mathematical description on multi-mass and elastically connected mechanical systems, based on the use of Lagrang equations of second family, is considered. The composition of equations of motion in linear regimes of work in passive and active two-mass systems of progressive and rotatory types are given as examples.

Худяєв О. Енергетичний метод складання рівнянь руху багатомасових пружнозв’язаних систем / О. Худяєв, О. Прокопенко, О. Басараб // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 435 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 161–168. – Бібліографія: 7 назв.